Dlaczego właśnie z centrum nurkowym Beskid Divers Pszczyna?

Centrum nurkowania Beskid Divers w Pszczynie to świetne miejsce aby rozpocząć przygodę nurkową. Nasi instruktorzy swojej pasji i pracy nurkowej Pszczyna  poświęcają się w 100%, wciąż doskonaląc swoje kwalifikacje aby móc przekazywać swoją wiedzą innym podczas kursów. W naszej szkole nurkowania w Pszczynie podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika kursu nurkowego Pszczyna. Podczas podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie pokażemy ci jak nurkować bezpiecznie.

Nasze centrum nurkowania w Pszczynie jest jedynym na południu Polski autoryzowanym centrum międzynarodowej organizacji nurków technicznych IANTD Pszczyna. Centrum nurkowe w Pszczynie posiada także status pięciogwiazdkowego autoryzowanego centrum PADI Pszczyna  oraz PADI TecRec. Ponadto jest także biznes partnerem DAN Pszczyna oraz Emergency First Response Center. Te wszystkie tytuły gwarantują, że zrealizujesz podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie na najwyższym poziomie.

Tylko w centrum nurkowym Pszczyna Beskid Divers już od samego początku możesz uczyć się nurkowania w suchym skafandrze Pszczyna. Jedynie u nas masz możliwość już na etapie podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie szkolić się w skafandrze suchym. Każdy, kto nie lubi marznąć w zimnej wodzie, na pewno się z takiej możliwości ucieszy.

W centrum nurkowania w Pszczynie posiadamy bogate zaplecze sprzętowo-techniczne. Jako jedyna szkoła nurkowania Pszczyna obsługująca województwo śląskie i małopolskie posiadamy do dyspozycji swój prywatny basen nurkowy Pszczyna. Mamy również własną wypożyczalnię sprzętu nurkowego Pszczyna . Oprócz tego prowadzimy sklep ze sprzętem nurkowym Pszczyna . Zaczynając nurkować, choćby podczas podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie, będziesz mógł wypożyczać sprzęt w wypożyczalni nurkowej Pszczyna. Gdy już postanowisz poświęcić się swej nurkowej pasji na poważnie, wówczas w naszym centrum nurkowania w Pszczynie zakupisz dla siebie najlepszy sprzęt. Nasi instruktorzy  nurkowania Pszczyna doradzą ci co wybrać. Oprócz tego przed każdym nurkowym wyjazdem możemy napełnić dla ciebie twoje butle nurkowe. W naszym centrum nurkowania Beskid Divers w Pszczynie nabijamy butle PCP Pszczyna  HP Pszczyna  300 bar. Oprócz tego mamy autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Pszczyna . Nasz serwis zadba o legalizację twojego sprzętu, a także w razie potrzeby o jego naprawy.